Все о Херсоне и политике

Херсонская политика и новости

Курйози херсонських чиновників: «Ми знаєм, що в тебе вдома зараз відбувається мітинг»
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/22518-kurjozi-xersonskix-chinovnikiv-mi-znayem-shho-v.html
Вчора я був в одному районі. Я не думав, що можуть бути такі курйози. Якщо б мені хтось розказав – не повірив би. Були ми в одного чоловіка хорошого, активіста, який переживає за Майдан, за те, що сьогодні відбувається в нашій державі. Який хоче себе реалізувати в нашому протесті, питає чим може допомогти, також цікавиться програмою нашої партії ВО «Свобода» і, можливо, готує себе до вступу в нашу організацію.

Ми мали таку цікаву розмову про наше життя-буття в його хаті, пили чай. І що ви думаєте? Продзвенів дзвінок. Я побачив певну стурбованість в очах цього чоловіка. Вияснилось, що до нього дзвонив, як ви думаєте, хто?? – голова районної державної адміністрації. Цей чоловік ніколи особисто не був з ним знайомий, він до нього ніколи в кабінет не приходив, і навпаки – той до нього на «празник» не приходив. Але він до нього подзвонив і сказав особисто: «Ми знаєм, що в тебе вдома зараз відбувається мітинг».

Якщо би він мав «Беркут», то би він його туди запустив. Але, «Беркуту», Богу дякувати, він не має, бо він у Києві. Та і взагалі він тут слабенький трошки. Він просто його залякав – я твого сина звільню з роботи! А перед тим, він дзвонив до його батька, якому вже більше 80 років, і батька лякав. От я собі думаю: «оця людина, вона є хворою? Треба напевно, зробити якесь відповідне дослідження - обов’язково ми зробимо. Вона є взагалі неосвіченою, не розуміє не те що повноважень своїх, що він має робити, а навіть елементарного людського співіснування»? От я собі думаю, чи це якийсь унікум є , унікальний чоловік, якого треба разом з Лєніном поставити, його фотографію, напевне.

Роман Кабачій: "Навіщо українцям знати, що Леонід Ярмольнік думає про майбутнє нашої країни?"
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/interview/22512-roman-kabachij-navishho-ukrayincyam-znati-shho.html
Частина вітчизняних ЗМІ вважає за свій обов'язок інформувати українських читачів про те, що думає та чи інша російська поп-зірка про стан справ в Україні, яким вона бачить наше майбутнє. Експерт ІМІ Роман Кабачій в розмові з "Відеотекою" зауважує, що багато загальноукраїнських друкованих видань вдаються до маніпуляцій та все ще не визначились: вони пишуть для пострадянського населення чи формують нову європейську націю українців.

"В газеті "Сегодня" дуже часто вживається метод винесення потрібної цитати (зазвичай це політик із Партії регіонів) без знаку запитання. Тобто ніби це і не газетний заголовок, а натомість він вже підштовхує читачів до певних висновків. Або завершують текст тим же самим Чечетовим, який у "Сегодня" коментує майже кожен політичний матеріал",- каже експерт Інституту масової інформації Роман Кабачій.
Tags:

Олександр Бригинець поскаржився на бездіяльність херсонської міліції
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/22505-oleksandr-briginec-poskarzhivsya-na-bezdiyalnist.html
Бригинець звернувся до в. о. Міністра внутрішніх справ України В. Захарченка з вимогою провести службове розслідування щодо злочинної недбалості працівників міліції м. Херсон, яка призвела до смерті співробітника міліції - Олександра Кисилевського.

Про це повідомила прес-служба народного депутат України (фракція «Батьківщина») Олександра Бригинця.

Як офіційно повідомило Херсонське обласне управління внутрішніх справ України, під час бійки 27 січня 2014 року близько 19 год. 30 хв. в м. Херсоні було поранено кількох міліціонерів, один з яких, Олександр Кисилевський, помер.

Помещение, в котором должна была проходить презентация объединения "Сила людей" в срочном порядке за
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/22503-pomeshhenie-v-kotorom-dolzhna-byla-proxodit.html
Сегодня в Херсоне состоялась презентация объединения "Сила людей".

Организаторы планировали провести презентацию в библиотеке им. Леси Украинки. Но в назначенное время входные двери библиотеки оказались закрытыми. В объявлении было написано, что в связи с ремонтными работами.

Презентацию провели в помещении общественной приемной народного депутата Андрея Путилова.

СМИ: В Херсоне пикетировали ХОДТРК «Скифия»
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/22493-smi-v-xersone-piketirovali-xodtrk-skifiya.html
Херсонский Евромайдан сегодня пикетировал областную государственную телерадиокомпанию «Скифия». Причина пикета - необъективное освещение ситуации в стране. Кроме того, особое внимание уделили ролику «Оплота», который крутили по «Скифии» в конце января.

О том, что здание компании будут пикетировать, все СМИ написали еще утром. Не удивительно, что около 15-00 возле памятника «Танк», недалеко от ТРК, выстроились молодые люди с флагами «Молодых регионов». Они выстроились перед главным входом на «Скифию» и с флагами стали в шеренгу. На входе у здания также выстроились всякие работники бюджетной сферы, в том числе руководители профсоюзов предприятий, главы райсоветов.

Александр Бригинец в Херсоне. Паника и слово правды
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/22492-aleksandr-briginec-v-xersone-panika-i-slovo-pravdy.html
Вчера на площади возле «Белого дома» состоялся митинг местного Евромайдана. На нем выступил народный депутат Украины Александр Бригинец.

В противовес этому мероприятию, власть в срочном порядке мобилизировала бюджетников.

Визит Бригинца очень сильно напугал местную власть. Периметр обороны (огражденный забором) был наполнен партийными активистами и бюджетниками. Нужно отметить, что вчера участников митинга «за стабильность» отпустили раньше, чем закончился Евромайдан, поэтому многие люди с «той стороны» переходили на евромайдан и даже жертвовали деньги на нужды киевского Майдана.

Хто такий журналіст? Консультація юриста
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/interview/22483-xto-takij-zhurnalist-konsultaciya-yurista.html
Журналісти інтернет-ЗМІ також визнаються журналістами в українському законодавстві.
Першим питанням, яке до сьогодні виникає в практичній діяльності журналістів в Україні є підтвердження власне статусу журналіста. Інформацію з аналізом українського законодавства хто ж такий журналіст і чи є журналістами працівники інтернет-ЗМІ надав юрист Інституту розвитку регіональної преси Олександр Бурмагін.

СМИ: В Антоновке борцам с незаконной застройкой угрожает местная власть
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/22481-smi-v-antonovke-borcam-s-nezakonnoj-zastrojkoj.html
По словам жителей, села Антоновка, неизвестные молодые люди представляются помощниками сельского головы и губернатора и приказывают активистам забрать жалобы из прокуратуры. Напомним, что ранее неизвестные угрожали и настоятелю местного храма

Александр Бригинец о деле Андрея Наливайко
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/22478-aleksandr-briginec-o-dele-andreya-nalivajko.html
Народный депутат Украины Александр Бригинец написал на своей Фейсбук-страничке:

Щодо А. Наливайка і кількох поранених невідомих в цивільному, яких вважають міліціонерами.

Перше – їх привезли у лікарню через півтори години після того, як нібито стався інцидент, якого, безумовно, не було.

Друге - їх повезли у лікарню, яка дуже далека від місця події, а не в ту, яка поруч (на відстані 5 хв.) і яка була у той день черговою.

Третє – міліція не знає марку, колір і номерні знаки машини, яка доставила порізаних у лікарню (сміх та й годі).

Четверте – міліція не викликала швидку, для нібито поранених, а повезла їх якимось дивним кандібобером.

П’яте – чомусь пораненого нібито міліціонера записали у лікарню, як співробітника неіснуючого інституту, вочевидь, намагаючись прихвати інцидент.

Висновок, який напрошується сам собою: міліціонери (якщо вони міліціонери) отримали поранення у якомусь неприйнятному для право охоронників інциденті, який міліція намагалася приховати, а потім вирішила замаскувати, включивши у цих інцидент активістів Майдану заднім числом.

Максим Магда: Трошки сарказму…
козак
khersonetc
http://pravda.ks.ua/kherson_ks/important/22466-maksim-magda-troshki-sarkazmu.html
Наслухався комуністичної і ПР-івської пропаганди у нашому маленькому Херсоні. Ясно, що не купився. Зате уявив собі картину, як вони намагаються зобразити Херсонський «фашистський» Євромайдан.

Отже, моя власна інтерпретація – Херсонський Євромайдан очима «істинних комуністів» та «ідейних регіоналів».

Вівторок, 17.00. На площі Свободи, як завжди, починають збиратися штурмові бригади зі свастикою на руках. Хлопці із шмайсерами розставляють палатки – одна з портретами Гітлера, друга – з Герінгом. У цей час під’їжджає Panzer IV, аби своїм ревом заглушити заклик патріота-губернатора до херсонців – «тримати оборону і не здавати облдержадміністрацію клятим фашистам до останнього патрону». Одночасно на площі піднімаються прапори зі свастикою.

Всі починають співати нацистський марш, однак місцевий лідер зупиняє їх виконання: перед співами слід виконати традиційний ритуал – принести у жертву того, хто за стабільність. Але ж ті, хто за стабільність, вже другий рік тримають оборону облдержадміністрації. Її, правда, ніхто не штурмує, однак ряди оборонців рідіють в морозних окопах.

?

Log in

No account? Create an account